- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Pátek 3.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
VIII. Ročník mezinárodního Hethland Balatonského Feederového poháru
00:00Akademie přívlače
00:30Akademie přívlače
01:00S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton
01:30V jednotě s přírodou
02:00V jednotě s přírodou
02:30V jednotě s přírodou
03:00Rybolov bez hranic
03:30The Legend Lake
04:00DOVIT
04:30Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem
05:00Lov v Tádžikistánu (1)
05:30Lov v Tádžikistánu (2)
06:00Satur Baits
06:30XIX. F&H
07:00MIKADO Total Fishing
07:30Feedermánie
08:00Feedermánie
08:30Zubatý úlovek
09:00Adventer&Fishing
09:30Jarní probouzení
10:00Dámy a ryby v rozmarném jaru
10:30Kapří divadlo
11:00Kuchyně milovníků ryb
11:30SEDO Fishing
12:00Akademie přívlače
12:30Akademie přívlače
13:00S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton
13:30V jednotě s přírodou
14:00V jednotě s přírodou
14:30V jednotě s přírodou
15:00JETFISH
15:30Kapří divadlo
16:00Kapří divadlo
16:30Zubatý úlovek
17:00Feedermánie
17:30Kapří divadlo
18:00Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem
18:30Péter Pál Halmi
19:00Feedermánie
19:30Budoucnost kaprařů
20:00Souboj
20:30Souboj
21:00I. Myslivecký festival a výstava Mezibodroží
21:30Péter Pál Halmi
22:00Péter Pál Halmi
22:30Rybolov pod lupou
23:00Dudi Bait
23:30Daiwa
00:00Budoucnost kaprařů
00:30Souboj
01:00Souboj
01:30I. Myslivecký festival a výstava Mezibodroží
02:00Péter Pál Halmi
02:30Péter Pál Halmi
03:00Akademie přívlače
03:30Akademie přívlače
04:00S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton
04:3010 před 10
00:10Reportáž ze severu: Řezník na hrášku
00:35Fascinující země (1/6)
01:05Fascinující země (2/6)
01:50Fascinující země (3/6)
02:35Fascinující země (4/6)
03:20Fascinující země (5/6)
04:00Fascinující země (6/6)
04:45Maremma - divoká krása Itálie: Podzim a zima
05:30Čas kultury
06:20Nano
07:00Panoráma Alp
07:30Zprávy
08:00Panoráma Alp
08:05Zprávy
08:30Panoráma Alp
08:33Zprávy
09:00Čas kultury
09:05Nano
09:45Zprávy
10:15Zpravodaj
11:05Prostě člověk!
11:40Puzzle
12:10Zbožné koláče - mezi těstem a tradicí
12:4037 stupňů: Sourozenecká láska bez hranic
12:55Maremma - divoká krása Itálie: Jaro a léto
13:20Fascinující země II (1/6)
14:05Fascinující země II (2/6)
14:50Fascinující země II (3/6)
15:35Fascinující země II (4/6)
16:15Fascinující země II (5/6)
17:00Fascinující země II (6/6)
17:45Nano
18:30Zprávy
19:00Předpověď počasí
19:18Čas kultury
19:20Zprávy
20:00Parta z koupaliště
20:15Zprávy
22:00Šibenice
22:2510 před 10
23:55Extra 3
00:25Vítej, Rakousko
01:10Tereza Reichl: Pozor, já něco umím!
02:05Luksan Wunder: WTFM 100, nula
02:35Dirk Stermann: Svatební řeč
03:05Happy Hour s Tillem Reinerem
03:45Django Asul: Dohra
04:30Zprávy
00:05Vyšetřování naslepo - Smrt v kavárně
00:15Zprávy
01:48Irene Huss - Muž s malou tváří
01:50Extra 3
03:20Televize A. Reschkeové (5)
04:05Momentky z Německa
04:35Zprávy
04:58Kontrasty
05:00Ranní magazín
05:30Zprávy
09:00Hubert a Staller (90)
09:05Zprávy
09:55Vědomostní kvíz: Mistři všedního dne (289)
10:00Kdopak by tohle věděl? (1156)
10:30Bufet ARD
11:15Zprávy
12:00Polední magazín
12:10Zprávy
14:00Rudé růže (3975)
14:10Zprávy
15:00Sladká Laura (4251)
15:10Zprávy
16:00Zeptej se mě na něco lehčího! (19)
16:10Zprávy
17:00Brisant
17:15Kdopak by tohle věděl? (1165)
18:00TV kvíz: Olympijská varianta (472)
18:50Sport před osmou
19:45Počasí před osmou
19:50Hospodářství před osmou
19:55Zprávy
20:00Ordinace s výhledem na moře - Tajemství
20:15Témata dne
21:45Německé filmové ceny 2024
22:20Zprávy
01:20Ordinace s výhledem na moře - Tajemství
01:25Zprávy
02:58Kriminálka Istanbul: Mrtvá v nádrži
03:00Momentky z Německa
04:30Zprávy
04:48Brisant
04:50Útes (4/4)
00:00Rok draka
00:50S kompasem a chytrými nápady na širém moři
03:05S otevřenými kartami
03:30S otevřenýma očima
03:35Japonsko: Konec pacifismu?
03:5028 minut
05:20S otevřenými kartami
06:05S otevřenýma očima
06:15Zprávičky pro děti
06:25Geo-reportáž: Indická kurkuma - léčivá a posvátná
06:30Město, venkov, umění
07:25Město, venkov, umění
08:10Geo-reportáž: Faerské ostrovy - domov v Severním Atlantiku
09:00Itálie, moje láska
09:55Itálie, moje láska
10:45Čísla píší dějiny: 751 - bitva na Talasu
11:40Co hýbe Evropou
12:10Město, venkov, umění
12:40Město, venkov, umění
13:25Tajemství
14:15Sundarbans, v království bengálských tygrů
16:55Zákon lví smečky (3/3)
17:50Strážný anděl ptakopysků
18:35Zprávy Arte
19:20Co hýbe Evropou
19:40Padělatel
20:15The Who
22:05The Who
23:00Ponorka - mýtus pod vodou
00:00Ponorka - nebezpečí z hlubin
00:55Úžasné schopnosti rostlin: Supersmysly (1/2)
01:50Podle skutečného příběhu: Stávka šiček v továrně Ford v Dagenhamu
02:45Červené světlo (2/10)
03:10Obrazy samy doma
04:05S otevřenýma očima
04:10Mírové pole: Vánoční epizoda
00:05Mírové pole: Láska je válka
00:30Mírové pole: Cesta kolem světa
00:55Festival Startrampe Covered: Katha Pauer a Marie Bothmer
01:20Festival PULS
01:45Doma je doma (3356)
02:45U nás v Bavorsku
03:15Aktuální zprávy z Frank
04:30Napříč týdnem s Ch. Süssem
05:00Vesmírná noc
05:50Doma je doma (3356)
06:00Sladká Laura (4250)
06:30Telegymnastika 5
07:20Panoráma/počasí na horách
07:35Telegymnastika (5)
08:55Doma je doma (258)
09:10Doma je doma (259)
09:40Slon, tygr a spol.
10:10Panda, gorila a spol.
11:00Dobrodružná divočina
11:50Kvíz: Otázky mistra řešitelů
12:35TV kvíz: Olympijská varianta
13:20Aktivně a zdravě
14:10Na mysu divokých zvířat
14:40Čerstvě natrháno - vše ze zahrady
15:30Zprávy, počasí
16:00U nás v Bavorsku
16:15Aktuální zprávy z Frank
17:30Bavorský večerník
18:00Zprávy, počasí
18:30Naše země
19:00Hostince na Svatojakubské poutní cestě
19:30Zprávy
20:00Hubert bez Stallera
20:15Hubert bez Stallera
21:00Zprávy, počasí
21:50Tři, dva, jedna - Michl Müller
22:05Romance na řece
22:50Prázdniny v Římě
00:35U nás v Bavorsku
02:30Aktuální zprávy z Frank
03:45Bavorský večerník - zprávy z jihu
04:15Bavorský večerník
04:45KAB1: newstime
01:25Pozor, kontrola! My se o to postaráme
01:30Pozor, kontrola! My se o to postaráme
02:35KAB1: newstime
03:40Pozor, kontrola! My se o to postaráme
03:45Pozor, kontrola! My se o to postaráme
04:50Jak prosté
05:55Jak prosté
06:40Jak prosté
07:30Jak prosté
08:25Jak prosté
09:20MacGyver
10:15MacGyver
11:10MacGyver
12:05MacGyver
13:00MacGyver
13:55Castle na zabití
14:50KAB1: newstime
15:50Castle na zabití
16:00Dobrodružný život každý den
16:55Můj lokál, tvůj lokál - profík přichází
17:55Pozor, kontrola! My se o to postaráme
18:55Námořní vyšetřovací služba L.A.
20:15Námořní vyšetřovací služba L.A.
21:15Námořní vyšetřovací služba L.A.
22:20Námořní vyšetřovací služba L.A.
23:15Myšlenky zločince
00:15KAB1: newstime
01:10Námořní vyšetřovací služba L.A.
01:15Námořní vyšetřovací služba L.A.
02:00KAB1: newstime
02:50Námořní vyšetřovací služba L.A.
02:55Námořní vyšetřovací služba L.A.
03:35Námořní vyšetřovací služba L.A.
04:15MacGyver
04:55Vizita
01:25Možnost zázraku - malíř Aris Kalaizis
02:10Zapomenuté dětské domovy v NDR
02:55Náš tým v roce ’74 (3/5)
03:25Saské Švýcarsko - les, skály, řeka - nonstop
03:50Regionální vysílání
04:05Regionální vysílání
04:35Regionální vysílání
05:05Rudé růže (1115)
05:35Sladká Laura (989)
06:25Rudé růže (3974)
07:15Sladká Laura (4250)
08:05V plném porozumění - mladí doktoři (164)
08:55Kvízový duel - Olymp (465)
09:45Slon, tygr a spol. (950)
10:35Zprávy
10:58V plném porozumění (546)
11:00V plném porozumění (547)
11:45Otcové sami doma: Mark
12:30Zprávy
13:58MDR ve dvě
14:00Slon, tygr a spol. (174)
14:25Kvíz: Otázky mistra řešitelů (597)
15:15MDR ve čtyři
16:00MDR ve čtyři
16:30MDR ve čtyři
17:00Zprávy
17:45Předpověď počasí
18:05Brisant
18:10Večerníček
18:54Regionální vysílání
19:00Zprávy
19:30Slon, tygr a spol. (1076)
19:50Šlágry měsíce
20:15Zprávy
21:45Riverboat
22:00Státní zástupce má slovo: Jemná vlákna
00:00Někde
01:15Jedu z války
01:30Straight outta Crostwitz
01:40Slon, tygr a spol. (1076)
02:20Máme rádi zvířata
02:45Quickie
03:10Regionální vysílání
03:35Regionální vysílání
04:05Regionální vysílání
04:35Fotbalový talent (6/38)
00:00Můj přítel Monk (6/35)
00:40Chirurgové (18/398)
01:25Noc v muzeu 2
02:05Hříšníci (11/121)
03:40Chirurgové (18/398)
04:35Scrubs: Doktůrci (17/85)
05:15Děcka jsou v pořádku (8/8)
05:35Zprávičky pro děti
06:00Viking Vic (13/78)
06:05Dračí záchranáři (8/8)
06:25Příběhy ze zoo (9/9)
06:50Nazdar, Kašpárku!
07:05ABC - medvědí písničky
07:30Šmak
07:35Zprávičky pro děti
07:50Kutil Tim (12/188)
07:55Kutil Tim (13/189)
08:20Scrubs: Doktůrci (18/86)
08:45Taková moderní rodinka (16/182)
09:05Taková moderní rodinka (17/183)
09:25Smart10 - kvíz s deseti možnostmi
09:45Kvíz - špatná nápověda
10:30Co je nového?
11:10Vraždy v Kitzbühelu (11/44)
11:50Vraždy v Kitzbühelu (12/45)
12:35Můj přítel Monk (4/33)
13:15Můj přítel Monk (5/34)
14:00Můj přítel Monk (7/36)
14:45Můj přítel Monk (8/37)
15:25Zprávy
16:10Vraždy v Kitzbühelu (13/46)
16:15Vraždy v Kitzbühelu (14/47)
17:00Zprávy
17:45Počasí
17:51My z úklidu (12/12)
17:55Formule 1: GP Miami/1. trénink
18:20Počasí
19:51Sport aktuálně
19:56ZIB magazín
20:02Velká šance - zpívejme a tančeme
20:15Zprávy
22:30Velká šance - zpívejme a tančeme
22:40Formule 1: GP Miami/kvalifikace sprintu
23:00Zprávy
23:55Fotbal: II. Bundesliga/26. kolo
00:10Professor Marston & the Wonder Women
00:35Velká šance - zpívejme a tančeme
02:15Velká šance - zpívejme a tančeme
04:30God Friended Me (10/30)
04:45Nerozlučně do Verony
00:05V dějišti
01:35Euro
02:25Stöcklová
02:55Klípky
03:55Barbara Karlichová ve 4
04:00Studio 2
04:55Konkrétně
05:50Počasí, panoráma a přehled programu
06:10Dobré ráno, Rakousko
06:30Zprávy
07:00Dobré ráno, Rakousko
07:10Zprávy
07:30Dobré ráno, Rakousko
07:33Zprávy
08:00Dobré ráno, Rakousko
08:10Zprávy
08:30Dobré ráno, Rakousko
08:33Zprávy
09:00Dobré ráno, Rakousko - fit s Philippem
09:10Počasí, panoráma
09:27Silvia vaří
09:30Jeptišky v akci (9/61)
09:55Název pořadu nebyl do redakční uzávěrky znám!
10:45Pamětní den proti násilí a rasismu
11:00Název pořadu nebyl do redakční uzávěrky znám!
12:30Předpověď počasí
12:55Zprávy
13:00Počasí
13:18Aktuality po jedné
13:20Silvia vaří
14:00Sladká Laura
14:25Poldové z Rosenheimu (15/419)
15:15Barbara Karlichová ve 4
16:00Zprávy
17:00Aktuality po páté
17:05Studio 2
17:30Kolem kola
18:20Mayrův magazín - znalosti pro každého
18:30Informace a tipy
18:51Spolková země dnes
19:00Zprávy
19:30Počasí
19:51Sport aktuálně
19:56Klípky
20:05Starej
20:15Ve světě
21:20Zprávy
22:00Euromiliony
22:25Univerzum: Historie
22:35Cizinka (5/60)
23:20Starej
00:15Odvážní andělé (4/1)
01:15Ve světě
02:00Jeptišky v akci (9/61)
02:30Silvia vaří
03:20Klípky
03:45Barbara Karlichová ve 4
03:50Studio 2
04:45PRO7: newstime
01:10Příští německá topmodelka s Heidi Klumovou
01:15Hájovna Rampensau
03:30Mick
05:15Mick
05:35taff
06:05Huangovi v Americe
06:55Huangovi v Americe
07:25Teorie velkého třesku
07:50Teorie velkého třesku
08:15Teorie velkého třesku
08:40Goldbergovi
09:05Goldbergovi
09:35Goldbergovi
10:00Goldbergovi
10:30Goldbergovi
10:55Scrubs: Doktůrci
11:25Scrubs: Doktůrci
11:55Scrubs: Doktůrci
12:20Scrubs: Doktůrci
12:50Scrubs: Doktůrci
13:15Taková moderní rodinka
13:45Taková moderní rodinka
14:10Taková moderní rodinka
14:40Taková moderní rodinka
15:10Teorie velkého třesku
15:35Teorie velkého třesku
16:05Teorie velkého třesku
16:30taff
17:00PRO7: newstime
18:00Simpsonovi
18:10Simpsonovi
18:40Galileo
19:05Geostorm: Globální nebezpečí
20:15Já, legenda
22:30Geostorm: Globální nebezpečí
00:25PRO7: newstime
02:30Já, legenda
02:35Step
04:25Noční žurnál RTL
00:00Noční žurnál RTL - Počasí
00:33Kriminálka Miami (6)
00:35Kriminálka Miami (7)
01:20Kriminálka Miami (8)
02:15Kriminálka Las Vegas (23)
03:00Kriminálka Las Vegas (1)
03:50Kriminálka Las Vegas (2)
04:35Kriminálka Las Vegas (3)
05:20Přesně v 6
06:00Přesně v 7
07:00Přesně v 8
08:00Dobré časy, zlé časy (8012)
09:00U nás doma XLIII (7363)
09:30Ulrich Wetzel - Trestní soud
10:00Soudkyně Barbara Saleschová
11:00Poledník RTL
12:00Soudkyně Barbara Saleschová
15:00Ulrich Wetzel - Trestní soud
16:00Zažaluj mě!
17:00U nás doma XLIII (7364)
17:30Explosiv (86)
18:00Exkluzivně - hvězdný magazín (86)
18:30Zprávy (124)
18:45Počasí
19:03Na čem záleží (4440)
19:05Dobré časy, zlé časy (8013)
19:40Let’s Dance (9)
20:15Exkluzivně speciál: Let’s Dance (10)
23:30Noční žurnál RTL
00:00Noční žurnál RTL - Počasí
00:33Kriminálka Miami (9)
00:35Kriminálka Miami (10)
01:20Kriminálka Miami (11)
02:15Kriminálka New York II (17)
03:00Kriminálka New York II (18)
03:45Kriminálka New York II (19)
04:30Geissenovi - velmi luxusní rodina! XXII (32)
00:20Davina & Shania - milujeme Monako III (2)
01:15Peníze ze sklepa (57)
02:05Peníze ze sklepa XI (36)
03:45Peníze ze sklepa XIV (18)
05:10Peníze ze sklepa XIV (20)
06:00Peníze ze sklepa XIV (19)
07:00Peníze ze sklepa XIV (21)
08:00Peníze ze sklepa X (18)
09:00Výměna manželek X (189)
10:00Výměna manželek X (190)
11:55Od živého plotu k živému plotu - barevné příběhy ze záhonů II (18)
13:55Od živého plotu k živému plotu - barevné příběhy ze záhonů II (19)
14:55Zprávy na RTL2 (1325)
16:00Počasí na RTL2 (1894)
16:04Lidé na podpoře Hartz - obyčejné dny v Benzových barácích VIII (25)
16:05Lidé na podpoře Hartz - obyčejné dny v Benzových barácích VIII (26)
17:05Kolín 50667 XIII (2853)
18:05Berlín dnem a nocí XIV (3183)
19:05Liga výjimečných
20:15Gentlemani
22:25Bushwick
00:45Liga výjimečných
02:30Velký kvíz všeobecných znalostí
00:55Můj muž to umí
03:00Můj muž to umí
03:45Můj muž to umí
04:25Na hlídce s německými policisty
05:15Ráno se SAT.1
05:30Na hlídce s německými policisty
10:00Na hlídce s německými policisty
11:00Na hlídce s německými policisty
12:00Na hlídce s německými policisty - specialisté
13:00Na hlídce s německými policisty - specialisté
14:00Na hlídce s německými policisty - specialisté
15:00Náš život, naše peníze
16:00Záchranáři zblízka - každá sekunda je důležitá
17:00Záchranáři zblízka - každá sekunda je důležitá/Magazín SAT.1 - regiony
17:30Nouzové volání
18:00Pobřežní detektivové
19:00SAT1: newstime
19:45The Voice Kids
20:15Helene Fischerová - Opojný večer
22:50The Voice Kids
01:00Tři nejodvážnější
02:50Tři nejodvážnější
03:15Tři nejodvážnější
03:40Tři nejodvážnější
04:00Tři nejodvážnější
04:20Tři nejodvážnější
04:45Zprávy
00:35Ze soudních spisů
00:55Ze soudních spisů
01:45Ze soudních spisů
02:35Ze soudních spisů
03:25Ze soudních spisů
04:15Ze soudních spisů
05:05Kriminálka New York (10)
05:10Kriminálka New York (8)
05:55Kriminálka New York (9)
06:40Kriminálka Las Vegas (4)
07:35Kriminálka Las Vegas (10)
08:30Kriminálka Las Vegas (14)
09:25Kriminálka Las Vegas (15)
10:15Kriminálka Miami (8)
11:10Kriminálka Miami (10)
12:05Kriminálka Miami (11)
13:00Zprávy
13:55Guido a jeho bytové designérky
14:00Královna nákupů
15:00Dekoratéři interiérů - nejkrásnější nápady pro každou kapsu
16:00Mezi tylem a slzami
17:00První rande - Stůl pro dva
18:00Perfektní večeře
19:00Plnou parou vpřed - dokument z plavby (5)
20:15Sbohem, Německo! Vystěhovalci
22:15Zprávy
00:20Vražedkyně
00:40Vražedkyně
01:30Ze soudních spisů
02:15Ze soudních spisů
03:05Ze soudních spisů
03:55Ze soudních spisů
04:45Zprávy update
00:30Pumpen
00:45Pumpen
01:10Dan Sommerdahl - vražedná idyla: Za klášterními zdmi
01:30Dan Sommerdahl - vražedná idyla: Rodinné záležitosti
03:00zdf.formstark
04:30Haló, Německo
04:45Ranní magazín
05:30Zprávy
09:00Naplno
09:05Policie Hamburk
10:30Zvláštní komando Stuttgart
11:15Zprávy
12:00Polední magazín
12:10Německo dnes
14:00Bitva u sporáku
14:15Zprávy
15:00Poklady z půdy
15:05Evropské zpravodajství
16:00Poldové z Rosenheimu
16:10Zprávy
17:00Haló, Německo
17:10Soko Vídeň
18:00Zprávy
19:00Počasí
19:20Diagnózy sestry Betty
19:25Starej
20:15Poslední stopa v Berlíně
21:15Zprávy, počasí
22:00Noční satira
22:30Magazin Royale
23:00Aspekty
23:30Zprávy update
00:15Záhadné kriminální případy NDR
00:30Terra X historie: Novináři v Hitlerově válce - od diktatury k demokracii
01:15Záhadné fenomény
02:00Hodinový strojek života: Příběh dětství
02:45Signora Volpe
03:30Haló, Německo
04:50Storage Locker (181)
00:00Heheszki na całego
02:00Bill Cosby Show
02:55T&T (1/65)
03:25Nieźle kliknięci
03:55Rózowa noc
04:30Teledyski
06:00Uliczni magicy
06:35Pieska Miłość
07:05Ty albo nikt
07:55Yattaman
08:30Telezakupy
09:00Nieźle kliknięci
09:45Niesamowite tajemnice
10:15Klinika Nadzieja
12:10Telezakupy
13:15Nieźle kliknieci
14:30Profilerka
15:00Telezakupy
16:05Klejnot TV
16:35Skradzona córka
20:55Nieźle kliknięci
22:40Różowa noc
23:05Nie zabiłam mojej siostry
00:00Heheszki na całego
02:00Bill Cosby Show
02:55T&T (1/65)
03:25Nieźle kliknięci
03:55Rózowa noc
04:30Moje krásná čarodějka
00:10Divočáci
02:20Disco Gramy XLVI (122)
04:45Teleshopping
05:25Zprávy
06:00Rozbitý robot Ron
07:25Dvanáct do tuctu
09:40Tajemství dračí pečeti
11:50Machři
14:30Božský Bruce
16:40Události
18:50Host událostí
19:25Sport
19:45Počasí
19:55Tvoje tvář má známý hlas XX (8)
20:05Bratři (8)
22:10Rychle a zběsile 8
23:10Černý úsvit
02:10Disco Gramy XLVI (123)
04:40Konečná
01:25Taboo (5)
03:25Dokumentární film
04:35Cesta za jedním úsměvem
05:25Přenos mše svaté ze svatyně Panny Marie
07:00Kriminální oddělení Kitzbühel (64)
08:00Ranč VI (5)
08:50Komisař Alex XX (8)
09:45Otec Matouš XXIX (376)
10:45Den ústavy 3. května
11:45Příroda na Jedničce - Camargue (2)
13:10Faraon
14:20Teleexpress
17:00Počasí
17:20Farmář hledá ženu XI
17:30Jaká je to melodie? (5366)
18:40Události
19:30Otázka dne
19:55Reportéři
20:15Láska je blízko
20:35Matylda (9)
22:30Vendeta
23:30Teror ve vlaku
01:25Film
03:05Jaká je to melodie? (5366)
04:40Moonraker
00:55Superprodukce
03:10Investujte do lásky
06:00Otázka k snídani – probuď se
07:30Otázka k snídani
07:55Asterix a Olympijské hry
11:50Kolo štěstí - extra (415)
13:50Familiáda - Speciální epizoda
14:00Kolo štěstí (1695)
14:35Vsaďte na milion XXVIII (338)
15:15Tak to dopadlo! (37)
16:15Nevěsta na útěku
17:15Recept dne VIII (66)
19:15Barvy štěstí (2994)
19:25Barvy štěstí (2995)
20:10Kasia Kowalska na dobrý večer
20:50Hraje se (8)
21:55Panorama
22:30Spectre
23:10Pravá blondýnka
01:45Klub vyděračů
03:30Beďarová doktorka III (5)
00:00SOS: Zachraňte mi kůži VI (3)
01:00Můj 270kg život X (14)
02:00Beďarová doktorka III (5)
03:40Přepečlivé matky to ví nejlépe II (9)
04:30Jak si vybrat správné šaty V (5)
05:30Dvojnásobní Derricové II (2)
06:00Můj 270kg život VI (5)
07:00Láska v překladu (13)
09:00Vítejte u Plathových V (5)
10:00Přepečlivé matky to ví nejlépe II (10)
11:00Dvojnásobní Derricové II (7)
12:00Beďarová doktorka III (6)
13:0090denní snoubenci: Opačným směrem III (11)
14:00Můj 270kg život VI (5)
16:00Přepečlivé matky to ví nejlépe II (10)
18:00Hromadění věcí: pohřbeni zaživa V (7)
19:00Můj 270kg život X (19)
20:00450kg sestry IV (14)
22:00Nestvůry ve mně VII (6)
23:00Beďarová doktorka III (6)
00:00Můj 270kg život X (19)
01:00450kg sestry IV (14)
02:50Beďarová doktorka III (6)
03:40Přepečlivé matky to ví nejlépe II (10)
04:30Letopisi konca vremen
00:00Rossiya i Zapad na kachelyah istorii
00:40Pust' ne govoryat, pust' chitayut
01:20Davaj pozhenimsya!
02:20Vremya
03:00Po zakonam voennogo vremeni. Vrag za spinoj
03:55Dobroe utro
04:45Novosti
08:00Modnyj prigovor
08:20ZHit' zdorovo!
09:10Informacionnyj kanal
10:00Novosti
11:00Informacionnyj kanal
11:15Novosti
14:00Davaj pozhenimsya!
14:15Muzhskoe / ZHenskoe
15:05Informacionnyj kanal
16:00Vechernie novosti
17:00CHelovek i zakon
17:45Pole chudes
18:45Vremya
20:00Po zakonam voennogo vremeni. Vrag za spinoj
20:45Put' Hrista
22:35ZHizn' zamechatel'nyh
00:10Teatral'nyj podkast
00:50Psihika
01:30Po zakonam voennogo vremeni. Vrag za spinoj
02:10Vremya
03:00Po zakonam voennogo vremeni. Vrag za spinoj
03:45Triggery
04:35DW News
00:00The Day
00:02DocFilm
00:30DW News
01:00Best of DW-online Content
01:15Conflict Zone
01:30DW News
02:00The Day
02:02DocFilm
02:30DW News
03:00DocFilm
03:15DW News
04:00The Day
04:02Focus on Europe
04:30DW News
05:00Best of DW-online Content
05:15Made in Germany
05:30DW News
06:00DocFilm
06:15DW News
07:00The Day
07:02DW News
07:30DW News
08:00Best of DW-online Content
08:15Conflict Zone
08:30DW News
09:00DocFilm
09:30DW News
10:00DW News
10:30DW News
11:00DocFilm
11:15DW News
12:00Conflict Zone
12:30DW News
13:00DocFilm
13:30DW News
14:00DocFilm
14:15DW News
15:00Best of DW-online Content
15:15In Good Shape
15:30DW News
16:00Eco India
16:30DW News
17:00DocFilm
17:15DW News
18:00DocFilm
18:30DW News
19:00Afrimaxx
19:30DW News
20:00DocFilm
20:15DW News
21:00Best of DW-online Content
21:15Eco Africa
21:30DW News
22:00The Day
22:30DW News
23:00DocFilm
23:15DW News
00:00The Day
00:02Eco India
00:30DW News
01:00Best of DW-online Content
01:15DW News
01:30DW News
02:00The Day
02:02REV
02:30DW News
03:00Best of DW-online Content
03:15Tomorrow Today
03:30DW News
04:00Shift
04:02DocFilm
04:15NOTICIAS 24 H
01:00REPOR
01:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
03:00DETRAS DEL INSTANTE
03:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:00LA HORA CULTURAL
04:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
05:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
05:30TELEDIARIO MATINAL
06:00LA HORA DE LA 1
08:00DIARIO 24
10:39NOTICIAS 24 H
14:00TELEDIARIO 1
15:00AJUSTE DE PROGRAMACIÓN
15:49NOTICIAS 24 H
16:00NOTICIAS 24 H
16:30LA TARDE EN 24H
17:00NOTICIAS 24 H
20:00NOTICIAS 24 H
20:30TELEDIARIO 2
21:00AJUSTE DE PROGRAMACIÓN
21:50NOTICIAS 24 H
22:00EUROPA
22:30NOTICIAS 24 H
23:00LA HORA CULTURAL
23:30NOTICIAS 24 H
00:00CONVERSATORIOS EN CASA DE AMÉRICA
00:30NOTICIAS 24 H
01:00ATENCION OBRAS
01:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:00TD INTERNACIONAL 24 HORAS
02:30TD INTERNACIONAL 24 HORAS
03:00ZOOM NET
03:45TD INTERNACIONAL 24 HORAS
04:00OBJETIVO PLANETA
04:30Nyomtalanul III (23)
00:50Fekete Tulipán II (2)
01:50Gyilkos elmék XV (5)
02:35Cobra 11 XXIII (4)
03:20Cobra 11 XXIII (5)
04:10CSI: A helyszínelők VIII (2)
05:00CSI: New York-i helyszínelők IX (5)
05:40CSI: New York-i helyszínelők IX (6)
06:35New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban III (7)
07:30Szívek szállodája IV (8)
08:25Szívek szállodája IV (9)
09:25Monk - A flúgos nyomozó IV (7)
10:25Monk - A flúgos nyomozó IV (8)
11:20New Amsterdam - Vészhelyzet New Yorkban III (8)
12:15CSI: A helyszínelők XI (3)
13:05S.W.A.T.: Különleges egység IV (3)
14:00CSI: Las Vegas-i helyszínelők (8)
14:55Cobra 11 XXIII (6)
15:55Cobra 11 XXIII (7)
16:55A mi kis falunk V (4)
18:00A mi kis falunk V (5)
19:00S.W.A.T.: Különleges egység IV (4)
20:00CSI: Las Vegas-i helyszínelők (9)
21:00Nyomtalanul IV (1)
22:00Fekete Tulipán II (3)
23:00Gyilkos elmék XV (6)
23:55Nyomtalanul IV (1)
00:50Fekete Tulipán II (3)
01:50Gyilkos elmék XV (6)
02:35Cobra 11 XXIII (6)
03:20Cobra 11 XXIII (7)
04:10Glukhar v kino
00:15Khochu v tjurmu
01:45Tri kota
03:20Ilja Muromec i Solovejj-Razbojjnik
04:00Aljosha Popovich i Tugarin Zmejj
05:20Dobrynja Nikitich i Zmejj Gorynych
06:40Dalnobojjshhiki
08:00Papik
10:00Svaty
15:00Vremenno nedostupen
20:00Skandalnoe proisshestvie v Brikmille
00:10Opasnye gastroli
02:20Tri kota
03:45Tri bogatyrja i princessa Egipta
04:20FASHION VIP
00:00LINGERIE
00:30SWIMWEAR
01:00SWIMWEAR
01:30TOP MODELS
02:00TOP MODELS
02:30FASHION FILMS
03:00FASHION FILMS
03:30TOP PHOTOSHOOTS
04:00TOP PHOTOSHOOTS
04:30FASHION DESTINATION: HAYATT
05:00LUXURY
05:30FASHION & SPORTS
06:00FASHION & SPORTS
06:30BEAUTY
07:00BEAUTY
07:30FASHION FROM SPAIN
08:00FASHION FROM SPAIN
08:30MOSCHINO
09:00MOSCHINO
09:30FASHION VIP
10:00FASHION DESTINATION: MEXICO
10:30FASHION BACKSTAGE
11:00FASHION JUNIOR
11:30FASHION LIFESTYLE
12:00PARIS FASHION WEEK
12:30FASHION BACKSTAGE
13:00FASHION FILMS
13:30FASHION VIP
14:00BRIDAL
14:30FASHION EVENT
15:00TOP PHOTOSHOOTS
15:30FASHION LIFESTYLE
16:00FASHION TEENS
16:30FASHION VIP
17:00DESIGNERS
17:30FASHION EVENT
18:00FASHION FROM SOUTH AFRICA
18:30FASHION BACKSTAGE
19:00FASHION DESTINATION: GERMANY
19:30FASHION VIP
20:00FASHION NEWS
20:30FASHION EVENT
21:00BVLGARI
21:30FASHION BACKSTAGE
22:00FASHION MAGAZINES
22:30FASHION LIFESTYLE
23:00TOP MODELS
23:30MIDNITE HAUTE
00:00MIDNITE HAUTE
00:30FASHION BACKSTAGE
01:00SWIMWEAR
01:30FASHION FILMS
02:00FASHION FILMS
02:30TOP PHOTOSHOOTS
03:00TOP PHOTOSHOOTS
03:30DESIGNERS
04:00DESIGNERS
04:30Années 80, les brunes comptent plus pour des prunes!
00:38La p'tite librairie
02:15Les potagers de Julie
02:21Cuisine ouverte
03:14Les matinales
03:46Duels en familles
04:09Slam
04:41Questions pour un champion
05:16Shaun le mouton II (16)
06:00Shaun le mouton II (17)
06:06Shaun le mouton II (18)
06:12Shaun le mouton II (19)
06:18Shaun le mouton II (20)
06:24Shaun le mouton II (21)
06:30Les Lapins Crétins - Invasion IV (54)
06:39Les Lapins Crétins - Invasion IV (55)
06:46Les Lapins Crétins - Invasion IV (42)
06:52Les Lapins Crétins - Invasion IV (62)
06:59Les Lapins Crétins - Invasion IV (65)
07:06Les Lapins Crétins - Invasion IV (69)
07:13Power Players (77)
07:21Power Players (78)
07:32Power Players (1)
07:43Power Players (2)
07:53Foot2Rue II (12)
08:06Foot2Rue II (14)
08:29A table les enfants II (50)
08:53Looney Tunes Cartoons II (6)
08:57Looney Tunes Cartoons II (6)
09:05Looney Tunes Cartoons II (7)
09:09Looney Tunes Cartoons II (7)
09:14Looney Tunes Cartoons (1)
09:19Looney Tunes Cartoons (1)
09:25Looney Tunes Cartoons (2)
09:29Anatole Latuile
09:37Anatole Latuile
09:50La main de Loki
10:04Le temps des épreuves
10:26Les QuiQuoi (20)
10:49Les QuiQuoi
10:56Scooby-Doo en Europe (3)
11:03Consomag
11:09Outremer.le mag
11:13Météo (en wallisien)
11:46Outremer.l'info
11:50Émission du vendredi 3 mai 2024
11:58Le journal des solutions
12:00La p'tite librairie
12:15Dans le rétro
12:22ICI 12/13 édition toutes régions
12:25Météo á la carte
12:55Météo á la carte (la suite)
13:56La p'tite librairie
16:42Duels en familles
16:45Slam
17:28Questions pour un champion
18:13L'image du jour
18:56Émission du vendredi 3 mai 2024
18:58Dans le rétro
19:04Hors la ville
19:07ICI 19/20 édition toutes régions
19:14ICI 19/20 édition toutes régions
19:41Tout le sport
20:00Athlétes á cour ouvert
20:16Journal Météo Climat
20:19Le journal des talents
20:26Dans le rétro
20:33Aux Jeux, citoyens!
20:37Quand la télé dérape, 40 ans de scandales
21:10Quand Giscard était président
23:10Météo (en wallisien)
01:33Cinéma de minuit
01:39Cinéma de minuit
01:41Prete-moi ton docteur
03:05Les matinales
03:58Duels en familles
04:09Slam
04:41NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
00:00FASHION AROUND THE WORLD
01:00CANDIES
02:00HOMME (1)
03:00FEMME III (1)
04:00CITIES (1)
05:00LOOK (1)
06:00HOMME (1)
07:00FEMME III (1)
08:00CITIES (1)
09:00LOOK (1)
10:00CITIES (1)
11:00LOOK (1)
12:00HOMME (1)
13:00FEMME III (1)
14:00CITIES (1)
15:00LOOK (1)
16:00CITIES (1)
17:00CITY CHIC PARIS
18:00COUTURE FALL WINTER 2018
19:00NEW YORK FASHIONWEEK (29)
20:00NEW YORK FASHIONWEEK (30)
20:30LUXURY LIFE
21:00WORLD OF CELEBRITIES (49)
22:00WORLD OF CELEBRITIES (50)
22:30SWIM WEEK 2023 (21)
23:00SWIM WEEK 2023 (22)
23:30NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
00:00NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
01:00NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
01:30SWIM WEEK 2023 (17)
02:00SWIM WEEK 2023 (18)
02:30HOMME (1)
03:00FEMME III (1)
04:00CONNECTOR COMPRESSED: Connector Compressed: ImaChet #106 (1)
00:00GINX Docs: What Chris Metzen's Return Means for Warcraft (3)
00:30GINX Docs: The (Weird) History of Football Manager Games (3)
00:45THE GAMES THAT MADE ME: Dom Sacco (1)
01:00SHUT UP & PLAY : Shut Up & Play S7 EP792 (7)
02:00THE ARCHIVE: The Archive EP 108 2017 (1)
03:30SHUT UP & PLAY : Shut Up & Play S7 EP790 (7)
04:00THE ARCHIVE: The Archive EP 107 2000 (1)
05:30ORIGINS : Origins 104 Dota2 (1)
06:00FIRST IMPRESSIONS: First Impressions S1 EP9 Nightingale (1)
06:30GINX NEWS : GINX News S2 EP247 (2)
06:45GINX Docs: Ginx Docs EP108 PT1 Is Horizon Call of the Mountain the game to buy into VR for? (1)
07:00GINX Docs: Ginx Docs EP108 PT2 Is Sons of the Forest the future of Survival games? (1)
07:15TOP 10: Best Console Launch Games (13)
07:30TOP 10: Worst Console Launch Games (13)
07:45SHUT UP & PLAY : Shut Up & Play S7 EP779 Helldivers 2 (7)
08:00LET'S GO VIRAL: Let's Go Viral EP118 Barnaby Slater (1)
09:30SHUT UP & PLAY : Shut Up & Play S7 EP783 Dragon's Dogma 2 (7)
10:00THE ARCHIVE: The Archive EP 105 2014 (1)
11:30FIRST IMPRESSIONS: First Impressions S1 EP9 Nightingale (1)
12:00FIRST IMPRESSIONS: First Impressions S1 EP1 Cities Skylines 2 (1)
12:15GINX Docs: Ginx Docs EP109 PT1 Are Bungie stepping away from Destiny 2? (1)
12:30GINX Docs: Ginx Docs EP109 PT2 Grand Theft Auto - Cops n' Crooks, and the unrelease Crime World (1)
12:45SHUT UP & PLAY : Shut Up & Play S7 EP788 Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (7)
13:00LET'S GO VIRAL: Let's Go Viral EP119 (1)
14:30THE GAMES THAT MADE ME: Ben Starr (1)
15:00CONNECTOR COMPRESSED: Connector Compressed: Thorin PART2 #108 (1)
16:00GINX Docs: Steamworld: Building A Mini Gaming Empire From Dirt & Robots (3)
16:30GINX Docs: Warhammer 40,000: The Dawn of a New Era - Rogue Trader (3)
16:45Shut Up & Play Live: Shut Up & Play Live Ep 56 (1)
17:00THE ARCHIVE: The Archive EP 104 2011 (1)
19:00GINX Docs: Ginx Docs EP105 PT1 The Hidden Links in Final Fantasy (1)
19:30GINX Docs: Ginx Docs EP105 PT2 The Evolution of Game-to-Screen Adaptations (1)
19:45THE GAMES THAT MADE ME: Anna Hollinrake (1)
20:01GINX NEWS : GINX News S2 EP248 (2)
21:00FIRST IMPRESSIONS: First Impressions S1 EP10 Age of Wonders 4: Primal Fury (1)
21:15ORIGINS : Origins 209 MORTAL KOMBAT (2)
21:31THE ARCHIVE: The Archive EP 107 2000 (1)
22:00FIRST IMPRESSIONS: First Impressions S1 EP9 Nightingale (1)
22:31GINX Docs: Ginx Docs EP112 PT1 Why Jedi: Fallen Order is the most importantmodern Star Wars game (1)
22:45ORIGINS : Lego Star Wars (5)
23:00GINX NEWS : GINX News S2 EP248 (2)
23:30TOP 10: Worst Console Launch Games (13)
23:45CONNECTOR COMPRESSED: Connector Compressed: Thorin PART1 #107 (1)
00:00GINX Docs: Steamworld: Building A Mini Gaming Empire From Dirt & Robots (3)
00:30GINX Docs: Warhammer 40,000: The Dawn of a New Era - Rogue Trader (3)
00:45PREEDICTION : Preediction: S3 EP81 (3)
01:00SHUT UP & PLAY : Shut Up & Play S7 EP788 Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (7)
02:00THE ARCHIVE: The Archive EP 109 1992 (1)
03:30SHUT UP & PLAY : Shut Up & Play S7 EP792 (7)
04:00Bumazhki
01:20Spokojjnojj nochi, malyshi!
02:30Fiksiki
02:45Smeshariki
04:00Malyshariki
05:00S dobrym utrom, malyshi!
06:00Shkolnyjj avtobus Gordon
06:25Masha i Medved
07:30Nik-izobretatel
08:30Oranzhevaja korova
10:00Fiksiki
11:00Smeshariki
12:00Malyshariki
13:00Masha i Medved
14:00Studija Kaljaki-Maljaki
15:00Um i Khrum
15:25Dinoster
16:30Shkolnyjj avtobus Gordon
16:55Oranzhevaja korova
18:00Fiksiki
19:00Spokojjnojj nochi, malyshi!
20:00Tri kota
20:15Belka i Strelka. Ozornaja semejjka
21:15Eralash
22:15Smeshariki. Pinkod
23:40Bumazhki
01:20Spokojjnojj nochi, malyshi!
02:30Fiksiki
02:45Belka i Strelka. Tajjny kosmosa
04:00Punkt widzenia
00:15Wydarzenia wieczorne
02:15Lepsza Polska
02:50Poszukiwacze historii
03:30SuperLudzie
03:50Łowca pedofilów
04:15Wydarzenia wieczorne
04:40Dzień na świecie
05:15Nowy dzień
06:00Graffiti
07:40Nowy dzień
08:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
10:30Pogoda
10:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
11:30Pogoda
11:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
12:30Pogoda
12:45Wydarzenia 12:50
12:50W rytmie dnia - serwis informacyjny
13:30Pogoda
13:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:00W rytmie dnia - serwis informacyjny
14:30Pogoda
14:55W rytmie dnia - serwis informacyjny
15:00Wydarzenia 15:50
15:50Punkt widzenia
16:30Wydarzenia 18:50
18:50Gość "Wydarzeń"
19:20Debata dnia
19:50Raport dnia
21:00Wydarzenia wieczorne
21:50Dzień na świecie
22:30Obraz dnia - serwis informacyjny
23:30Punkt widzenia
00:15Wydarzenia wieczorne
02:15Gość "Wydarzeń"
02:50Z klimatem i z pasją
03:20Poszukiwacze historii
03:40SuperLudzie
04:05Interwencja
04:30Wydarzenia wieczorne
04:40Tg1 Notte
01:05Che Tempo Fa
01:35Sottovoce
01:40Maria
02:10Anita B.
02:25Da Da Da
03:50Voglio Sapere Quello Che Provi!
04:25Non É Facile Essere Immorali!
04:50Rainews24
05:15Parlamento Telegiornale
06:55Tg 1
07:00Unomattina Estate
07:10Tg 1 L.I.S.
07:30Unomattina Estate
07:33Che Tempo Fa
07:50Unomattina Estate
07:52Tg 1
08:00Che Tempo Fa
08:25Unomattina Estate
08:27Tg 1
09:00Che Tempo Fa
09:03Unomattina Estate
09:05Tg 1 - Flash
09:30Unomattina Estate
09:35Tg 1
10:00Quelle Brave Ragazze
10:05Unomattina Estate
10:15Tg 1
11:00Pick Up - Storie A 45 Giri
11:05Don Matteo 5
11:30Telegiornale
13:30Il Desiderio Piú Grande
14:00In Roma La Vita Diretta Estate
15:35Cciss Viaggiare Informati
16:24Tg 1
16:30Tg1 Economia
16:40Che Tempo Fa
16:45In Roma La Vita Diretta Estate
16:50Reazione A Catena
18:45Telegiornale
20:00Techetecheté
20:30Wind Music Awards 2017 - Estate
21:25Tg1 60 Secondi
23:59Suor Camilla Delitto Nel Vigneto
00:00Tg1 Notte
01:15Che Tempo Fa
01:45Cinematografo
01:50Sottovoce
02:45Rainews24
03:15Headline News
00:00The Cost of Everything
00:30Headline News
01:00Documentary
01:30Headline News
02:00Cross Talk
02:30The Cost of Everything
03:00Inland Visions
03:30Documentary
04:00Documentary
04:30Direct Impact NEW
05:00Cross Talk
05:30The 360 View
06:00Documentary
06:30Headline News
07:00Inland Visions
07:30Headline News
08:00Cross Talk
08:30Headline News
09:00Direct Impact
09:30Headline News
10:00The 360 View
10:30Headline News
11:00Documentary
11:30Headline News
12:00Cross Talk
12:30Headline News
13:00Direct Impact
13:30Headline News
14:00The 360 View
14:30Headline News
15:00Inland Visions
15:30Headline News
16:00Direct Impact
16:30Headline News
17:00Documentary
17:30Headline News
18:00The 360 View
18:30Headline News
19:00Inland Visions
19:30Headline News
20:00Cross Talk
20:30Headline News
21:00Direct Impact
21:30Headline News
22:00Documentary
22:30Headline News
23:00Inland Visions
23:30Headline News
00:00Cross Talk
00:30Headline News
01:00Direct Impact
01:30Headline News
02:00The 360 View
02:30Cross Talk
03:00Inland Visions
03:30Going Underground
04:00Documentary
04:30Myšlienky vraha (22)
01:00Cieľový smer (46)
02:00Nový Amsterdam (5)
02:25Kriminálka New York (16)
03:10Kriminálka New York (17)
03:50Fokus
05:00Raňajky
06:00Láska, rozum, pomsta (54)
09:00Teleshop
10:05Fokus
10:35Po stopách viny (14)
11:35Ženy z rodu Gilmorovcov: Tajná správa (12)
12:35Dievča v okne (40)
13:30Magnum P.I.: Vitajte v raji a teraz smrť vám! (5)
14:30Mentalista: Žiariace písmeno (10)
15:30Krstná mama (54)
16:35RTL Spravodajstvo - Večerné vydanie
18:00Fokus
18:55Práca snov (30)
20:00Naša malá dedina (10)
21:25RTL Spravodajstvo - Neskoro večerné vydanie
22:35Myšlienky vraha (23)
23:10Myšlienky vraha (24)
00:00Tango a Cash
01:10Kriminálka New York (18)
02:55Kriminálka New York (19)
03:35Kriminálka New York (20)
04:20Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (1)
00:00Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (2)
00:11Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (3)
00:30Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (4)
00:41Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (5)
01:00Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (6)
01:11Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (7)
01:30Wars And Disasters: Father Zosima. Testament Of A Donetsk Seer (8)
01:40Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (1)
02:00Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (2)
02:13Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (3)
02:30Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (4)
02:43Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (5)
03:00Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (6)
03:13Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (7)
03:30Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (8)
03:43Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (1)
04:00Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (2)
04:12Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (3)
04:30Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (4)
04:45Wars And Disasters: Fatal Dust: U-238 (1)
05:00Wars And Disasters: Fatal Dust: U-238 (2)
05:12Red Alert: The British Roulette (1)
05:30Red Alert: The British Roulette (2)
05:41Red Alert: The British Roulette (3)
06:00Red Alert: The British Roulette (4)
06:13Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (1)
06:30Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (2)
06:43Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (3)
07:00Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (4)
07:11Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (1)
07:30Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (2)
07:43Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (3)
08:00Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (4)
08:14My Life, My Way: Hikkikomori. Loveless (1)
08:30My Life, My Way: Hikkikomori. Loveless (2)
08:41People's Problems: Dance, Sex, Dance. The Story Of An Indian Street (1)
09:00People's Problems: Dance, Sex, Dance. The Story Of An Indian Street (2)
09:13Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (1)
09:30Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (2)
09:43Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (3)
10:00Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (4)
10:13Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (5)
10:30Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (6)
10:43Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (7)
11:00Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (8)
11:13Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (1)
11:30Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (2)
11:43Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (3)
12:00Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (4)
12:12Politics: Betting On Moldova (1)
12:30Politics: Betting On Moldova (2)
12:42The Case: The Ugly Face Of Beauty (1)
13:00The Case: The Ugly Face Of Beauty (2)
13:13Wars And Disasters: Donbass: The Flifside Of War (1)
13:30Wars And Disasters: Donbass: The Flifside Of War (2)
13:42Wars And Disasters: Donbass: The Flifside Of War (3)
14:00Wars And Disasters: Donbass: The Flifside Of War (4)
14:12To The Max: Little Miss Kung Fu (1)
14:30To The Max: Little Miss Kung Fu (2)
14:44Daily Bread: Demining Donbass (1)
15:00Daily Bread: Demining Donbass (2)
15:13Daily Bread: Demining Donbass (3)
15:30Daily Bread: Demining Donbass (4)
15:42Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (1)
16:00Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (2)
16:12Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (3)
16:30Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (4)
16:45Wars And Disasters: Fatal Dust: U-238 (1)
17:00Wars And Disasters: Fatal Dust: U-238 (2)
17:12Art Lounge: From Russia With Art (1)
17:30Art Lounge: From Russia With Art (2)
17:41Art Lounge: From Russia With Art (3)
18:00Art Lounge: From Russia With Art (4)
18:13Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (1)
18:30Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (2)
18:43Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (3)
19:00Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (4)
19:11Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (1)
19:30Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (2)
19:43Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (3)
20:00Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (4)
20:14Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (1)
20:30Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (2)
20:43Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (3)
21:00Wars And Disasters: Donbass War: Summer 2014 (4)
21:12My Life, My Way: Hikkikomori. Loveless (1)
21:30My Life, My Way: Hikkikomori. Loveless (2)
21:41Wars And Disasters: Bosnia And Herzegovina.european Jihad (1)
22:00Wars And Disasters: Bosnia And Herzegovina.european Jihad (2)
22:13Wars And Disasters: Bosnia And Herzegovina.european Jihad (3)
22:30Wars And Disasters: Bosnia And Herzegovina.european Jihad (4)
22:40Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (1)
23:00Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (2)
23:12Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (3)
23:30Wars And Disasters: Donbass Volunteers. United Strength (4)
23:45Wars And Disasters: Fatal Dust: U-238 (1)
00:00Wars And Disasters: Fatal Dust: U-238 (2)
00:12Red Alert: The British Roulette (1)
00:30Red Alert: The British Roulette (2)
00:41Red Alert: The British Roulette (3)
01:00Red Alert: The British Roulette (4)
01:13Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (1)
01:30Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (2)
01:43Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (3)
02:00Wars And Disasters: Donbass Echoes Of War (4)
02:11Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (1)
02:30Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (2)
02:43Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (3)
03:00Wars And Disasters: Way Of The War Reporter (4)
03:14My Life, My Way: Hikkikomori. Loveless (1)
03:30My Life, My Way: Hikkikomori. Loveless (2)
03:41People's Problems: Dance, Sex, Dance. The Story Of An Indian Street (1)
04:00People's Problems: Dance, Sex, Dance. The Story Of An Indian Street (2)
04:13Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (1)
04:30Meeting With Nature: The Circumnavigation A Trimaran For Two (2)
04:43Piánko
00:00Hráme na dobrú noc
01:00Senzi noc
04:00Najlepšie ľudovky a dychovky
05:00Senzi ráno
06:00Najlepšie ľudovky a dychovky
09:00Senzi šlágre
10:00Piánko
12:00Hit za hitom
13:00Senzi šlágre
14:00Najlepšie ľudovky a dychovky
18:00Senzi párty
20:00Piánko
00:00Hráme na dobrú noc
01:00Senzi noc
04:00TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
01:28MÉTÉO
01:54TOUR DU BÉNIN 2024
01:59400 MILLIONS DE CRITIQUES
02:08HOMOSEXUALITÉ : LES DERNIERS CONDAMNÉS
03:01VENGEANCE
04:00C DANS L'AIR
04:25LE GRAND JT DES TERRITOIRES
05:31LE 6H00 INFO
05:58MÉTÉO
06:24TÉLÉMATIN
06:29TÉLÉMATIN
06:50TÉLÉMATIN
07:29#VF
07:51LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
08:00TV5MONDE, LE JOURNAL
08:26ERNEST ET CÉLESTINE, LA COLLECTION
08:38IDÉFIX ET LES IRRÉDUCTIBLES
08:50MARIKA
09:02ZOUK
09:11ZOUK
09:22QUARTIER RECHERCHÉ
09:35LA TERRE EN NOUS
10:02SUCCULENT !
10:29LE JOURNAL DE L'ÉCONOMIE
10:56TV5MONDE, LE JOURNAL
11:00MÉTÉO
11:14UN SI GRAND SOLEIL
11:17TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
11:43LES MAÎTRES DES ABEILLES
12:28LE JOURNAL DE LA RTBF
13:30CHEZ NADETTE
13:59JEUX D'INFLUENCE, LES COMBATTANTES
14:02JEUX D'INFLUENCE, LES COMBATTANTES
14:54TERRA ARTISTIKA
15:45UN SI GRAND SOLEIL
15:59QUESTIONS POUR UN CHAMPION
16:28LES RENCONTRES DU PAPOTIN
17:02RASSEMBLANCE
17:3264' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
18:00LE JOURNAL DE L'ÉCONOMIE, ENTREPRISES
18:23MÉTÉO
18:27L'INVITÉ
18:30VACANCES
18:40LE JOURNAL DE FRANCE 2
20:30MÉTÉO
20:57UNE AFFAIRE CRIMINELLE
21:00UNE AFFAIRE CRIMINELLE
21:45LE JOURNAL DE LA RTS
22:28MÉTÉO
22:54L'ACTU
22:57#INVESTIGATION
23:28TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
00:58MÉTÉO
01:25TOUR DU BÉNIN 2024
01:28MISE AU POINT
01:36FACE AUX TERRITOIRES
02:28LE COUREUR DES BOIS ET LE NUTSHIMIU-INNU
03:08POPULATION D'AFRIQUE
04:02C DANS L'AIR
04:29Fakty extra (84)
01:00Walker, texaský ranger (21)
01:35Doktor z hôr (9)
02:50Doktor z hôr (10)
03:55Rodinné tajomstvá (118)
05:00Ihličky (30)
06:10Mokka (89)
06:15Mokkacino (89)
08:45TELESHOP (117)
09:40Wham Bam Scam / Betrugsfälle (76)
11:20Fakty napoludnie (85)
12:00Walker, texaský ranger (22)
12:30Walker, texaský ranger (23)
13:30Nepremožiteľná láska (58)
14:35Súrodenci (27)
15:40Tri sestry (17)
16:45Fakty (124)
18:00Fakty Plus (109)
18:45Mačka vo vreci (5)
19:55Zábavný rodinný kvíz (4)
22:05Farma VIP (30)
23:25Fakty extra (85)
01:00Walker, texaský ranger (23)
01:35Doktor z hôr (11)
02:50Doktor z hôr (12)
03:55Teleshoppingové pásmo
00:00Nočné vysielanie pre pánov
00:30Dobré rady starej mamy
05:00HOROKOPY
05:30Cvičíme pre zdravie
05:45Teleshoppingové pásmo
05:55Ovce
06:00Repríza Ezoterická poradňa
06:10SPIATOČKA
07:30Teleshoppingové pásmo
08:00Cvičíme pre zdravie
08:30Ovce
08:40HOROSKOPY
08:45Televeštiareň
09:00Teleshoppingové pásmo
10:40Televeštiareň
11:00Teleshoppingové pásmo
12:40Televeštiareň
13:00Teleshoppingové pásmo
14:40HOROSKOPY
14:55Teleshoppingové pásmo
15:00Cvičíme pre zdravie
16:45Astrologická poradňa
17:00Astrologická poradňa
19:00TV SCRABLE
22:00Teleshoppingové pásmo
00:00Nočné vysielanie pre pánov
00:30Teleshoppingsendung
00:50Die Oktonauten auf dem Festland (10)
05:30Die Oktonauten II (13)
05:40CoComelon (111)
05:50Caillou II (4)
06:05Peppa Pig IX (4)
06:20PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten (9)
06:35PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten VII (19)
06:55Rubble & Crew (23)
07:20Rubble & Crew (24)
07:30Peppa Pig VII (35)
07:45Peppa Pig (15)
07:50Super Wings VII (20)
08:00Super Wings V (12)
08:10Batwheels (17)
08:30Batwheels (18)
08:40Gigantosaurus III (37)
08:55Gigantosaurus III (38)
09:05PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten IV (22)
09:20Rubble & Crew (13)
09:45Rubble & Crew (14)
09:55Rubble & Crew (11)
10:05Go Wild! - Mission Wildnis
10:20Grizzy & die Lemminge
10:45Grizzy & die Lemminge
11:05Mighty Mops (2)
11:20Mighty Mops (3)
11:25Mighty Mops (4)
11:30Barbie im Doppelpack
11:45Monster High (11)
12:10Monster High (12)
12:20Monster High (9)
12:30Karate Schaf
12:45Karate Schaf
12:55Karate Schaf
13:00Willkommen bei den Louds
13:15Willkommen bei den Louds
13:25SpongeBob Schwammkopf IX (17)
13:40SpongeBob Schwammkopf IX (21)
13:50ALVINNN!!! und die Chipmunks III (8)
14:10Jade Armor (1)
14:35Dragons - Die 9 Welten
15:05Scooby-Doo und wer bist Du? (9)
15:30Bugs Bunny & Looney Tunes
16:00Bugs Bunny & Looney Tunes
16:05Bugs Bunny & Looney Tunes
16:10Bugs Bunny & Looney Tunes
16:15Bugs Bunny & Looney Tunes
16:20Grizzy & die Lemminge
16:35Grizzy & die Lemminge
16:55PAW Patrol - Helfer auf vier Pfoten VI (1)
17:10Rubble & Crew (3)
17:40Rubble & Crew (25)
17:50Rubble & Crew (26)
18:00SpongeBob Schwammkopf IX (22)
18:15SpongeBob Schwammkopf IX (23)
18:25Willkommen bei den Louds
18:40ALVINNN!!! und die Chipmunks III (10)
19:05ALVINNN!!! und die Chipmunks III (11)
19:35ALVINNN!!! und die Chipmunks
20:00Hitch - Der Date Doktor
20:15Last Vegas
22:35Die Nanny III (6)
00:40Teleshoppingsendung
01:10LA NOCHE EN 24H
01:35NOTICIAS 24 H
04:05CULTURAS 2
05:00UNED
05:30TELEDIARIO MATINAL
06:30LA HORA DE LA 1
08:00MAŃANEROS
10:40AHORA O NUNCA
14:10TELEDIARIO 1
15:00SABER Y GANAR
15:50SALÓN DE TÉ LA MODERNA
16:35LA PROMESA
17:30EL COMODIN DE LA 1
18:30EL CAZADOR
19:30AQUI LA TIERRA
20:30TELEDIARIO 2
21:00LA SUERTE EN TUS MANOS
21:50CINE
22:00HISTORIA DE NUESTRO CINE
23:30IMPRESCINDIBLES
01:05NOTICIAS 24 H
02:05Dziennik Regionów
00:05Program informacyjny 19.30 (2024)
00:35Orędzie Marszałka Sejmu Szymona Hołowni (2024)
01:05Pytanie dnia (2024)
01:09Dziś Wieczorem (2024)
01:23Oko na Świat
02:15Serwis Info Wieczór (2024)
02:55Pogoda Info (2024)
03:35Telekurier
03:40Podróże z historią I (6)
04:05Podróże z historią I (4)
04:38Kobiety wolności (2019)
05:11Info Poranek (2024)
05:58Serwis Info Poranek (2024)
06:00Info Poranek (2024)
06:07Pogoda Info (2024)
06:13Info Poranek (2024)
06:15Info Poranek (2024)
06:29Serwis Info Poranek (2024)
06:30Info Poranek (2024)
06:33Pogoda Info (2024)
06:40Info Poranek (2024)
06:45Info Poranek (2024)
06:59Serwis Info Poranek (2024)
07:00Info Poranek (2024)
07:05Pogoda Info (2024)
07:11Info Poranek (2024)
07:15Info Poranek (2024)
07:29Serwis Info Poranek (2024)
07:30Info Poranek (2024)
07:33Pogoda Info (2024)
07:40Info Poranek (2024)
07:45Info Poranek (2024)
07:59Serwis Info Poranek (2024)
08:00Pogoda Info (2024)
08:06Gość Poranka (2024)
08:10Serwis Info Poranek (2024)
08:30Info Poranek (2024)
08:33Pogoda Info (2024)
08:40Info Poranek (2024)
08:45Info Poranek (2024)
08:59Serwis Info Poranek (2024)
09:00Info Poranek (2024)
09:05Pogoda Info (2024)
09:10Info Poranek (2024)
09:15Info Poranek (2024)
09:29Serwis Info Poranek (2024)
09:30Info Poranek (2024)
09:33Pogoda Info (2024)
09:40Info Poranek (2024)
09:45Info Poranek (2024)
09:59Serwis Info Poranek (2024)
10:00Info Poranek (2024)
10:05Pogoda Info (2024)
10:23Serwis Info Dzień (2024)
10:30Serwis Info Dzień (2024)
11:00Pogoda Info (2024)
11:22Serwis Info Dzień (2024)
11:30Dla niesłyszących - Święto Konstytucji 3 Maja - transmisja 2024 (2024)
11:45Serwis Info Dzień (2024)
13:00Pogoda Info (2024)
13:23Serwis Info Dzień (2024)
13:30Serwis Info Dzień (2024)
14:00Pogoda Info (2024)
14:22Serwis Info Dzień (2024)
14:30Serwis Info Dzień (2024)
15:00Pogoda Info (2024)
15:22Serwis Info Dzień (2024)
15:30Serwis Info Dzień (2024)
16:00Pogoda Info (2024)
16:22Serwis Info Dzień (2024)
16:30Dla niesłyszących - Teleexpress (2024)
17:00Dla niesłyszących - Teleexpress Extra (2024)
17:15Kontrapunkt
17:30Serwis Info Wieczór (2024)
18:30Pogoda Info (2024)
18:54Telekurier
19:00Pogoda Info (2024)
19:24Pytanie dnia (2024)
19:29Dla niesłyszących - Program informacyjny 19.30 (2024)
19:30Dla niesłyszących - Pytanie dnia (2024)
19:58Forum
20:18Dla niesłyszących - Minął Dzień
21:10Oko na Świat
22:15Serwis Info Wieczór (2024)
22:45Pogoda Info (2024)
23:21Sportowy Wieczór (2024)
23:30Dziennik Regionów
00:05Program informacyjny 19.30 (2024)
00:35Pytanie dnia (2024)
01:03Forum
01:23Oko na Świat
02:25Serwis Info Wieczór (2024)
03:00Pogoda Info (2024)
03:39Sportowy Wieczór (2024)
03:50Podróże z historią I (8)
04:25Podróże z historią I (5)
04:55Elita złodziei
00:45Szpital (177)
02:35Uwaga! (7455)
03:25Nauka jazdy 3 (13)
03:40Recepta na stary dom 3 (4/14)
04:05Jak to jest zrobione? S12 (16/26)
04:30Kto was tak urządził
05:00Uwaga! (7455)
05:40Ukryta prawda (930)
05:55Pokonaj mnie, jeśli potrafisz (1/6)
06:50Dzień Dobry TVN (5088)
07:45Kuchenne rewolucje 28 (4/12)
11:25Mój przyjaciel delfin II: Ocalić Mandy
12:30Ostatni smok
14:40Pieniądze to nie wszystko
16:50Fakty (9619)
19:00Sport (9599)
19:25Pogoda (9596)
19:35Gladiator
19:45Siedem
22:50Kuba Wojewódzki 18 (9/12)
01:20Dowody zbrodni 7 (5/22)
02:20Szpital (174)
03:10Nauka jazdy (1/12)
04:00Recepta na stary dom 3 (5/14)
04:25Jak to jest zrobione? S12 (17/26)
04:50Gra słów. Krzyżówka (858)
00:00Okrasa łamie przepisy - Galicyjski strudel
00:30Ola Polonia - Polacy w Brazylii i Ameryce Południowej (148)
01:00Pytanie dnia (2024)
01:25Program informacyjny 19.30 (2024)
01:30Orędzie Marszałka Sejmu Szymona Hołowni (2024)
02:00Pogoda (2024)
02:04Sport (2024)
02:05Ojciec Mateusz XXIV (304)
02:15Ojciec Mateusz XXIV (305)
03:05Polonia 24. Tygodnik
04:05Barwy szczęścia (2949)
05:00Moje sekrety. Jadwiga Barańska
05:30Gra słów. Krzyżówka (858)
06:00Zakochaj się w Polsce (329)
06:30Makłowicz w podróży. Hiszpania (195)
07:00Pytanie na śniadanie - pobudka (2024)
07:30Pytanie na śniadanie (2024)
07:55Święto Konstytucji 3 Maja - transmisja 2024 (2024)
11:45M jak miłość (1785)
13:05M jak miłość (1786)
13:55Polonia 24. Tygodnik
14:50Z ziemi włoskiej do Polski (2022)
15:40Szansa na sukces. Opole 2024 (6)
16:05Teleexpress (2024)
17:00Trzeci maja, czyli dziś
17:20Ziemia obiecana (3/4)
18:25Pytanie dnia (2024)
19:25Program informacyjny 19.30 (2024)
19:30Pytanie dnia (2024)
19:55Pogoda (2024)
20:05Sport (2024)
20:10Na dobre i na złe (918)
20:25Na sygnale (446)
21:20Na sygnale (447)
21:45Czterdziestolatek (14/21)
22:15Teleexpress Extra (2024)
23:10Panorama (2024)
23:30"Panna, madonna, legenda tych lat "
00:00Z ziemi włoskiej do Polski (2022)
01:05Pytanie dnia (2024)
01:25Program informacyjny 19.30 (2024)
01:30Pytanie dnia (2024)
01:55Pogoda (2024)
02:00Sport (2024)
02:04Ekstradycja 2 (2/9)
02:15Ekstradycja 2 (3/9)
03:10Forum
04:05Neo Tropic Tonight
00:00The Bank Hacker
00:30The Bank Hacker
01:15The Bank Hacker
02:05The Bank Hacker
02:45The Bank Hacker
03:35The Bank Hacker
04:25The Bank Hacker
05:05The Bank Hacker
05:50Dinge Erklärt - Kurzgesagt
06:30Dinge Erklärt - Kurzgesagt
06:40Bianca - Wege zum Glück
06:50Die Küchenschlacht
07:35Stadt, Land, Lecker
08:15Löwenzahn Classics
09:00Löwenzahn Classics
09:25Duell der Gartenprofis - Lieblingsgärten
09:50Bares für Rares
10:35Bares für Rares
11:30Death in Paradise
12:20Death in Paradise
13:15The Rookie
14:05The Rookie
14:45Death in Paradise
15:30Death in Paradise
16:20The Rookie
17:15The Rookie
17:55Duell der Gartenprofis - Lieblingsgärten
18:35Bares für Rares
19:20Death in Paradise
20:15Death in Paradise
21:10Art of Crime
22:05Art of Crime
22:55Ich dich auch!
23:45heute-show
00:10Edins Neo Night
00:45Game Two #331
01:15Infiniti
01:50Infiniti
02:45Infiniti
03:30Infiniti
04:20Nesluzhebnyjj roman Alisy Frejjndlikh
00:15Porjadok veshhejj
01:10Po volne moejj pamjati
02:05Roli ispolnjajut...
02:50Na noch gljadja
04:00Naedine so vsemi
04:40Zhizn kak v kino
05:30Agent nacionalnojj bezopasnosti
06:00Opera. Khroniki ubojjnogo otdela
09:40Mentovskie vojjny
16:00Ubojjnaja sila
19:40Vjacheslav Shalevich. Ljubov nemolodogo cheloveka
00:15Porjadok veshhejj
01:10Po volne moejj pamjati
02:05Roli ispolnjajut...
02:50Na noch gljadja
04:00Naedine so vsemi
04:40Dobrý večer s A11
00:00Ústecký magazín
02:10Týden z jihu Čech
02:20Byznys na vrcholu
02:40Na vysoké noze
03:05Hvězdná kavárna Pepy Melena
03:35Vtipkování
04:40Zasměj se!
05:15Polibte si preference
06:00Byznys na vrcholu
06:05Ústecký magazín
06:35Týden z jihu Čech
06:45Dobrý večer s A11
07:00Příroda kolem nás
09:15Teleshopping
09:30Pozor vlak
11:30Polibte si preference
12:10Byznys na vrcholu
12:15Teleshopping
12:45Občanská sebeobrana Josefa Klímy
13:00Honza Tuna v Akci!
13:25Na vysoké noze
13:55Medx talks
14:25Vsetínští rodáci a patrioti
14:45Teleshopping
15:00Ústecký magazín
16:00Valašský zpravodaj
16:10Zasměj se!
16:15Czech Racing
17:00Rozhovor - Hovory M
17:30Dobrý večer s A11
18:00Dobré zprávy pro vaši peněženku
20:10Talkshow Tomáše Magnuska
20:20Mladý Svět
21:40Život s Ivetou a Marcelou
22:35Michael V. Show
23:05Dobrý večer s A11
00:10Ústecký magazín
02:25Valašský zpravodaj
02:40Rozhovor - Hovory M
02:50Talkshow Tomáše Magnuska
03:20Mladý Svět
04:40